ICh.WEGA Eudit, domácky Wendywega

* 20.02.2009

Otec: ICh.Peresvet Bulat
Matka: ICh.Hrozinka Erudit

Chovatel: Michal Burian

DKK 2/1

Canisterapie - složena zkouška
Rodokmen Výstavy a setkání Galerie Odchovy: D, EVýstavní úspěchy:

ze Žďárských lesů ze Žďárských lesů ze Žďárských lesů ze Žďárských lesů ze Žďárských lesů ze Žďárských lesů INTERŠAMPION
Grand šampion České republiky
Šampion České republiky
Junior šampion České republiky
Šampion Slovenska
Šampion Černé hory
Šampion Chorvatska
Šampion KRaAOP
ze Žďárských lesů ze Žďárských lesů ze Žďárských lesů ze Žďárských lesů Čekatel Grand šampiona Slovenska
Čekatel šampiona Rakouska
Čekatel šampiona Slovinska
BIS dorost KV KRaAOP
BIS dorost KV KKPP
Klubový vítěz
2 x Národní vítěz
V3 Evropská výstava Celje 2010

VN, Nejlepší dorost, 2 x BIS dorost, 3 x CAJC ČR, 2 x JBOB, 8 x CAC ČR, 3 x res.CAC ČR, 2 x CAC MNE, 4 x CAC HR, 7 x CAC SK, 2 x res.CAC SK, CAC SLO, 2 x CACA, Nejlepší fena, Klubový vítěz, 2 x Národní vítěz, 8 x CACIB, 6 x res.CACIB, 4 x BOBWega je fena silné kostry s objemným hrudníkem, pěknou samičí hlavou, prostorným krokem se správně zaúhlenými končetinami a klidné, vyrovnané povahy, což lze doložit i posudky mnoha kvalitních rozhodčích. Je jednou z posledních a výstavně nejúspěšnějších dcer psa špičkového exteriéru, přivezeného do ČR z Ruska a velice kvalitního plemeníka – ICH.Peresvet BULATa – šampiona 11-ti zemí včetně Ruska a RKF. Její matka ICH.HROZINKA Erudit je rovněž šampiónkou 5-ti zemí, čistě ruské krve z krytí přímo v Rusku, po importované ruské matce OTRADA iz Sokolinogo gnezda. Otec je mnohonásobný šampion Samotsvety Urala IZUMRUD, jež byl dlouhodobě vyhledávaným plemeníkem v Rusku a je otcem řady ruských šampionů. Nyní, ve věku 11-ti let, ještě působí jako plemeník na Slovensku.

Wega je sama 8-mi násobnou šampiónkou, šampiónkou čtyř zemí a ve svých 2,5 letech dosáhla na titul nejvyšší – INTERŠAMPION.
Na prestižních výstavách se vždy umisťuje na předních místech, jako např. bronzová medaile z mezitřídy na Evropské výstavě 2010 v Celje nebo jako vítězná fena na klubových výstavách obou našich klubů – KRaAOP a KKPP.

Pro její klidnou povahu jsme s ní absolvovali výcvik na Canisterapii, z které i úspěšně složila zkoušku a nabyla praxi v několika školách a školkách v naučném programu “Poznej svého psa“. I přes její klidnou povahu je však důslednou ochranářkou své rodiny a majetku jí svěřeného, což dokládá i její bonitační kód se známkou 5 – aktivní útočná obranná reakce při útoku figuranta na psa.

S napětím budeme očekávat příchod a růst jejího potomstva.Rodokmen

ICh.Peresvet Bulat
bulat01.jpg bulat03.jpg
Ch.Shamhal Lado Shamhal Bagrat Ingur
Shemaha Dahna
Meg BardaDaryal
Krin Chara
Ch.Peresvet AncharaBasurmanMauras Akmenu Gele
Mischel
Zur IrgaDaur
Nagira
ICh.Hrozinka Erudit
hrozinka01.jpg hrozinka02.jpg
Ch.Samotsvety Urala Izumrud izumrud01.jpg Batyr Velikyi Han
A-Samson
Zuhra
ChelitaArch
Bella
Otrada iz Sokolinogo gnezda otrada01.jpg otrada02.jpgFaktor iz Sokolinogo gnezdaGvidon iz Svetlogo doma
Tsillya
Kuterma iz Sokolinogo gnezdaHafir
Grizzli Lenar Peri